KURUMSAL

HİKAYEMİZ

Firmamız, Sektörel Elektrik Proje Mühendislik Ltd. Şti. adı altında 2010 yılında Elektrik Mühendisi Halil Özay tarafından Antalya’da kuruldu. Firmamız projelere çözüm üretmek üzere uzman kadro oluşturmuş olup, kamu ve özel sektörde büyük çaplı yapıların projelendirilmesinden, uygulamanın yapılıp anahtar teslimine kadar olan tüm aşamalarında hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana yüklendiği bina proje ve taahhütlerinde; uygun şantiye organizasyonu ile zamanında malzeme temini, montaj, devreye alma ve sorunsuz geçici / kesin kabüller sonucu, yıllar içinde saygın yerini kazanan firmamız, sektörde yükselmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

İş hacmini ve çalışan sayısını giderek genişleten şirketimiz Antalya çevresinde ve Türkiye'de büyük projelere imza atmıştır.

FARKIMIZ

Siz de Sektörel Elektrik Proje Muhendislik ile çalışmaya başladığınız andan itibaren farkı hissedeceksiniz. Kalite ekibimiz, güçlü iletişimimiz, sistemli altyapımız ve cazip fiyat tekliflerimiz sizi çok şaşırtacak. İlk andan itibaren projelerinize değer katmaya başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bünyemizde Oluşturduğumuz Zayıf Akım Sistem ekibimizle her türlü teknolojik ihtiyaclarınızın da en uygun şekilde analizlerinin çıkarılıp projelendirilmesi, uygulanması ve servis hizmetleri ile ihtiyaçların zamanında karşılanması sağlanılmaktadır.

NEDEN BİZ?

  • Kaliteli Hizmet
  • Tecrübeli Ekip
  • Doğru Çözüm
  • Yüksek Teknoloji
Sektörel Elektrik Proje Mühendislik Firması olarak; Yüksek kalite, güncel ve ileri teknoloji, tecrübeli ve uzman kadro ile uygun fiyat politikası çerçevesinde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı görev biliyor ve taahhüt ediyoruz.
Tecrübeli ve uzman teknik ekibimiz ile elektrik, elektronik, telekomünikasyon, otomasyon ve enerji iş grupları ve sektörlerinde doğru planlama ile en kısa zamanda yüksek kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyoruz.
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fen ve sanat kuralları çerçevesinde öncelikli ve ihtiyaca yönelik projelendirme yaparak, olabilecek en kısa planlama süreci ile doğru çözüm önerileri sunuyoruz.
Danışmanlık, proje oluşturma, taahhüt, montaj, devreye alma, kurulum vb. tüm proseslerde işlerimizin sorumluluğunu taşıyor ve müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutma adına ileri teknolojiye sahip malzeme ve ekipmanlar ile güvenilir hizmet kalitesi sağlıyoruz.